PowerPizza.pl

Zadzwoń i zamów w Olsztynie

512 500 404

lub *********

Codziennie od 10:00 do 24:00

Brak zamówienia

Reklamacje

Jeśli Twoje zamówienie zostało pomylone lub nie spełnia Twoich oczekiwań przewidujemy procedurę reklamacji. 

Jesteśmy tylko ludźmi, i choć staramy się jak możemy, zdarzyć się może nam wpadka. Nie dzieje się to często, gdyż zawsze robimy pizzę taką jaką sami lubimy jeść. Twoje prawo do wymiany pizzy lub jej reklamacji przysługuje zawsze. Prosimy Cię, zanim zaczniesz wypisywać o nas "najgorsza pizzeria" po prostu się z nami skontaktuj. 

Jeśli Twoja pizza jest:

  • Przypalona
  • Niezgodna z zamawianą 
  • Brakuje w zamówieniu sosów
  • Zbyt długi czekałeś na dostawę
  • Kierowca nie miał wydać
  • oraz wszystkie inne problemy


TO:

  1. Zrób jej zdjęcie (np. telefonem)- tak jak przy każdej reklamacji produktu
  2. Napisz do nas prywatną wiadomość na naszym fanpage: http://facebook.com/PowerPizza lub wyślij nam maila na info@PowerPizza.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr. 512-500-404 (na fb reagujemy natychmiastowo) 
  3. Opisz nam całą sytuacje
  4. Pizzy prosimy nie ruszać (jeśli oczywiście chcesz otrzymać kolejną zgodną z zamówieniem). Oczywiście, zdarza się, że trzeba zjeść kawałek żeby sprawdzić czy np. nie jest za mocno przypieczona :) 

Telefon do PowerPizza:
512-500-404


Zawsze rekompensujemy klientom niedogodności i nasze błędy :) 

Przykro czyta się nam opinie (zazwyczaj po jednym nieudanym zamówieniu) w stylu "Najgorsza pizzeria" lub "Najgorsza pizza" . Zawsze staramy się przygotowywać i oddawać produkt który w 100% spełni Państwa oczekiwania. Popełniamy błędy, jak każdy. Daj nam szanse a gwarantujemy, że wynagrodzimy Cię zacnie. Nigdy nie zdążyło się żeby reklamująca osobą została odesłana bez niczego :)